Wznowienie zajęć stacjonarnych i dalsze kursy on-line

Po prawie trzech miesiącach przerwy i przeniesieniu naszych kursów w różnej formie do świata wirtualnego, wszystko wskazuje na to, że od 6 czerwca możemy powoli wracać do uruchamiania zajęć stacjonarnych.

Ciągle nie mamy wytycznych sanitarnych, ale bardzo prosimy o jak najszybsze deklaracje, kto jest zainteresowany powrotem do zajęć na sali (nawet warunkowo), a kto zdecydowanie jeszcze woli pozostać przy opcji on-line. W tym celu prosimy o wypełnienie ankiety:

https://forms.gle/yTsPspiE6nfy2kv37

Plan na najbliższe trzy miesiące jest taki że:

  • działamy w trybie zajęć regularnych (czyli raz w tygodniu 1,5 godz) - również w wakacje
  • uruchamiamy tylko grupy w których zadeklaruje się 5-6 osób (więcej nie – ze względu na konieczność zachowania odległości)
  • grupy 4-osobowe możemy uruchamiać jeśli osoby zainteresowane zdecydują się na dopłatę do zajęć
  • planujemy utrzymanie płatnych kursów on-line – w zależności od tego ile grup ruszy stacjonarnie, a ile osób zadeklaruje chęć kontynuacji płatnych kursów internetowych. Osoby zainteresowane kontynuacją on-line lub rozpoczęciem takiego kursu również prosimy o deklarację (kursy on-line prowadzą Nadia Mazur, Marta Mieszczanek i Dagmara Bagińska)
  • osoby decydujące się na kurs stacjonarny i on-line mogą liczyć na zniżkę

Co do szczegółów – nadal czekamy na wytyczne jak zajęcia powinny być realizowane. W najbliżsyzm tygodniu przygotowujemy szkołę i robimy przerwę w kursach on-line, żeby się zorientować jak przygotować nowy "post-koronowy" grafik.

Jednocześnie – powoli wygaszamy nieodpłatne facebookowe wsparcie, jakim nauczycielki Studio Flamenco służyły swoim grupom od początku kwarantanny.

I w internecie i w „realu” zapraszamy na przygotowania do coron-flashmoba. Najbliższe spotkanie prawdopodobnie 6 czerwca – na wolnym powietrzu – jako inauguracja powrotu do zajęć tanecznych. Będziemy potwierdzać !!! UWAGA – to jeszcze nie flashmob tylko nauka choreografii

Życzymy Wam i Waszym Bliskim zdrowia - i do szybkiego zobaczenia :-)