Taniec

Od października do czerwca prowadzimy kursy tańca flamenco na kilku poziomach zaawansowania. Zajęcia dla grup początkujących rozpoczynają się każdego roku na początku października i lutego (zapisy trwają odpowiednio od 10 września i 10 stycznia).

Zajęcia każdej z grup odbywają się raz w tygodniu i trwają po półtorej godziny. Osobom biorącym udział w zajęciach większej liczby grup przysługuje zniżka. Szczegóły dotyczące płątności w zakłądce “Cennik”.

Regularnie organizujemy też kursy intensywne (na poziomie średniozaawansowanym, zaawansowanym i profesjonalnym) będące wspaniałą okazją do doskonalenia swoich umiejętności tanecznych pod okiem najlepszych nauczycieli z Hiszpanii. Dotychczas gościli u nas tak wspaniali artyści jak Adela Campallo, Alicia Marquez, Pilar Montoya “La Faraona”, Leonor Leal, Angel Atienza, Carlos Troya, Antonio Castro Raya, Eduardo Clavijo, Antonio de Veronica, Valeria Saura, Carmen de Torres, Ana María Amahí, Teodoro Barrea Muñoz i Estefania Suissa. Warsztaty te nie tylko pozwalają na poznanie nowych technik i utrwalenie posiadanej wiedzy, ale też obcowanie ze sztuką i kulturą flamenco w najprawdziwszym wydaniu, o co w naszych polskich warunkach szczególnie trudno. Informacje o każdych warsztatach podajemy z dużym wyprzedzeniem na tablicy informacyjnej w szkole i na stronie głównej tego serwisu. Listę naszych gości i poprowadzonych warsztatów w zakłądce “O nas | warsztaty”