Wakacyjne warsztaty dla początkujących - lipiec/sierpień 2023 - zapisy

W okresie wakacyjnym Studio Flamenco przygotowało specjalną ofertę dla osób zainteresowanych rozpoczęciem nauki tańca flamenco. Kursy wakacyjne to świetna okazja żeby zweryfikować czy flamenco "zagra w duszy".
 
Proponujemy intensywne  4-dniowe kursy trwające od poniedziałku do czwartku (codziennie 1 godz 15min). Każdy kurs prowadzi inna nauczycielka - a więc jest okazja do poznania różnych metod pracy i różnych choreografii :-)
 
Każdy kurs stanowi odrębną całość. Osobom zaczynającymprzygodę z flamenco rekomendujemy zapisy wyłącznie na kursy podstawowe.

Kursy początkujące planujemy w terminach:

 
 
Zapisy (i wszelkie pytania) mailowo studio@flamenco.org.pl

Strój
na początek wystarczające są wygodne pantofle na twardej podeszwie z niewysokim obcasem. Choć pierwsze lekcje nie wyciskają jeszcze “siódmych potów” warto się przebrać - obcisła bluzka lub przylegający podkoszulek pozwolą lepiej kontrolować ustawienie ciała.
Dół - panie - długa i szeroka spódnica lub wygodne spodnie; panowie - wygodne spodnie (ale nie ze ściągaczem na dole)
 
Koszt
150 zł (za 4 lekcje)
Opłatę za zajęcia należy uiścić przelewem na konto:
STUDIO FLAMENCO, PEKAO S.A. XVI O/W-wa
28–1240–2135–1111–0000–3870–7562
 
Dojazd
Proszę sprawdzić wskazówki dojazdu i lokalizację Studio Flamenco na mapce na naszej stronie flamenco.org.pl (mapka w zakładce "Kontakt" - czerwona kropka to wejście do Studio Flamenco - wisi szyld i jest domofon ale za pierwszym razem wiele osób błądzi dookoła budynku który jest dość duży - w razie problemów z trafieniem proszę dzwonić - 508-196-687)
 
Do zobaczenia!