Dagmara Bagińska

Tancerka, choreograf i doświadczona nauczycielka tańca flamenco, od 2003 roku związana zawodowo ze Studiem Flamenco w Warszawie, gdzie niemal nieustannie szkoli szeregi pasjonatów flamenco.

W latach 2005-2007 przebywała w Sevilli - kolebce flamenco - gdzie pobierała nauki u hiszpańskich maestros takich jak Manuel Betanzos, Angel Atienza, Alicia Marquez, Pilar Ortega, Rafael Campallo czy El Torombo.
Uczestniczyła w spektaklu "Mi camino flamenco" wystawianym w 2005 roku w warszawskim Teatrze Komedia, występowała także jako solistka w pierwszym składzie Corazón Flamenco.

Poświęca się głównie nauczaniu, które jest dla niej źródłem nieustającej satysfakcji.
Potrafi zarazić pasją taneczną od pierwszych zajęć a także zachęcić do ciągłego rozwoju i przekraczania własnych granic w ruchu, ekspresji i technice tańca flamenco. Ma prawdziwą zdolność do obrazowego przekazywania swoich wizji i wie jak wydobyć z uczniów to, co najlepsze. Już teraz może pochwalić się świetnymi uczennicami, które swoją karierę zawodową także związały z flamenco.

Obecnie mieszka w Białymstoku, gdzie rozwija nowe miejsce na polskiej mapie flamenco (https://www.facebook.com/Flamenco-w-Białymstoku-136203280180963/), a w Studio Flamenco zajęcia prowadzi w trybie warsztatowym (szukaj w aktualnościach).

Prowadzi zajęcia:

 • Sobota
 • 17:15 - 19:15
  średni
  Guajira
  warsztat raz w miesiącu 2godz - płatnośc za trymestr
 • 15:00 - 17:00
  średniozaawansowany
  Solea
  warsztat raz w miesiącu 2godz - płatnośc za trymestr